Expertgroep Zuid-Holland Haaglanden

Bij vragen kunt u contact opnemen met het hoofd van de expertgroep.

 

Hoofd:

Marloes Reijman – bekkenfysiotherapeut
Frankenslag 347, 2582 HP Den Haag, Voorburg, Rijswijk, Pijnakker
tel: 0611871236   0703318206
mail: pelvic-care@outlook.com

 

Overige leden expertgroep:

Petra Nierop – bekkenfysiotherapeut, functionele echografie
mail: petra@fysioteamvoorburg.nl

 

Jeanine Luijt – bekkenfysiotherapeut
mail: jeanine@fysiopelvis.nl

 

Lauri Savelkoul – bekkenfysiotherapeut
mail: info@fysiopelvis.nl

 

Joleen van de Vijver – bekkenfysiotherapeut, functionele echografie
mail: joleen@fysioteamvoorburg.

 

Karen Hamelink – fysiotherapeut, craniosacraal- en visceraal therapeut
mail: praktijk@karenhamelink.nl

 

Kim Wehrens – plastisch chirurg
mail:k.wehrens@haaglandenmc.nl

 

Kim Boers – gyneacoloog
mail: kim.broers@haaglandenmc.nl

 

Nico Aarts – echografist
mail: n.aarts@haaglandenmc.nl

 

Karin in t Hout – verloskundige
mail: karin.inthout@xs4all.nl

 

Vivian de Jong – power mama, personal trainer
mail: vivian@vividepersonaltraining.nl

 

Anouk Duijvestijn – zwangerfit docent
mail: fms.bevalfit@gmail.com

 

Elzelien van Zwieren – mama coach
Mail: elzelien@demamacoach.com